Kiedy jest Halloween?

Te znane wszystkim dzieciom na świecie święto ma miejsce w nocy z 31 października na 1 listopada i jest wydarzeniem wprost poprzedzającym słynny Dzień Zmarłych podczas którego składa się należyty hołd przodkom, którzy zdążyli odejść z tego świata.

Kapitalne stroje na Halloween
Kostium na Halloween jest to główny atrybut dla każdej osoby obchodzącej tą niecodzienną uroczystość. Jest to więc pewnego rodzaju tradycja.

Warto przyjrzeć się dokładniej z całą pewnością najciekawszym propozycjom.

Darth Vader
Przebranie się za słynnego lorda Sithów z gwiezdnej sagi to zdecydowanie fantastyczny pomysł. Do ciemnej strony bohatera popchnęły traumy z dzieciństwa, oraz strach przed utratą ukochanej żony. Niestety tragizm całej sytuacji powoduje, że to właśnie te wydarzenia doprowadzają wprost do śmierci Padme, a Skywalker na stałe pogrąża się w bólu i cierpieniu stając się jednym z najbardziej kultowych złoczyńców w całej historii współczesnej kinematografii.

Jack Sparrow
Wybór tej nietuzinkowej postaci z całą pewnością powinien przypaść do gustu innym uczestnikom zabawy. Wynika to bowiem z faktu, że legendarny kapitan pływający po wodach Morza Karaibskiego zyskał serca milionów fanów globalnie, a to dzięki swojemu charakterystycznemu podejściu do życia.

Batman
Idealnym pomysłem na strój Halloweenowy jest również ubiór nawiązujący do legendarnego księcia ciemności. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych superbohaterów na świecie, który zyskał sympatię u zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli produkcji opowiadających o walce dobra ze złem.

Geralt z Rivi
To jest zdecydowanie najciekawszy wybór, bowiem niewiele komu przychodzi do głowy przebranie się w głównego bohatera kultowej na przestrzeni ostatnich lat sagi Wiedźmin, opowiadającej o losach łowcy walczącego z niebezpiecznymi stworami.
Sprawdź również informacje na stronie: przebrania na Halloween.